Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy, o zmotoryzowani!
#1
Na już poszukuję usług w ramach czegoś, co można ogólnie określić jako magazyny samoobsługowe. Prowadzę wyspecjalizowaną firmę, ale w dalszym ciągu sam nie podołam zamówieniom. Z tego powodu poszukuję przedsiębiorstwa z magazynami. Może ktoś z forumowiczów może mi pomóc?
"Kto ma kobyłę ze źrebięciem to ma wilka zięciem"
Odpowiedz
#2
Jeszcze niedawno wszystkie firmy produkcyjne były zobowiązane posiadać własne magazyny. Tak samo firmy działające branży handlowej, transportowej i dużo innych. Związane to było z licznymi komplikacjami, takimi jak: utrudniony transport jeżeli przestrzenie magazynowe nie był zlokalizowane na terenie przedsiębiorstwa, konieczność płacenia wysokiego czynszu, zbyt mało miejsca w magazynie oraz dużo więcej. Na szczęście, wzorem Zachodu, tworzone są w Polsce innowacyjne magazyny, które bardzo ułatwiają życie biznesmenów.
"Starzy sobie lat ujmują młodzi dodają"
Odpowiedz
#3
Szukałeś pod kątem hasła [url= http://www.seifert-magazyny.pl/logistyka...]logistyka kontraktowa[/url]? Warto spróbować. Dlaczego? Innowacyjne magazyny to nowinka w Polsce, przynajmniej w powszechnym przekonaniu – kilka takiego typu magazynów już w Polsce działa, ale dotychczas niewielu ludzi o nich wiedziało. Te przestrzenie na magazynowanie to doskonała odpowiedź na nowe zapotrzebowanie polskich firm. Dzięki nim zyskują one dostęp do komfortowej przestrzeni magazynowej, z której mogą one korzystać niemalże bez żadnych ograniczeń przez całą dobę.
"Przeznaczeniem francji jest być ciężarem i kłopotem dla świata"
Odpowiedz
#4
Magazyny samoobsługowe są bardzo cenione zwłaszcza w USA – znajdują się praktycznie w każdej miejscowości. Jednakże jest z nimiprzeciwnie niż w Polsce: najczęściej korzystają z nich osoby prywatne, a nie firmy. Mieszkańcy USA traktują je tak, jak my strychy: przechowują np. akcesoria rowerowe, meble i tym podobne: bardzo często przeprowadzają się oni w poszukiwaniu pracy i nie za każdym razem zabierają wszystko ze sobą.
"Od miłości do nienawiści tylko jeden krok"
Odpowiedz
#5
Bardzo serdecznie polecam tę opcję! Co cechuje przestrzenie na magazynowanie, jakie znalazły się w asortymencie wielu przedsiębiorstw z terenu całej Polski? Na pewno komfort : zlokalizowane są one z daleka od centrów miast, co znacznie ułatwia dojazd. Następnie: oszczędność pieniędzy: wynajmuje się je na konkretny okres i tylko za ten okres uiszcza opłatę. I jeszcze: takie magazyny do doskonała infrastruktura, co docenią wszyscy.
"Miłość wszędzie jej pełno a każdemu jej brak"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości